Birden_Gayrimenkul_logo
ANA SAYFA ÜMIT SEVINÇ HİZMETLER HAKKIMIZDA REFERANSLAR E-BÜLTEN İLETİŞİM turkce ingilizce

ÇEŞME japonYalı EMLAK

izmir çeşme satılık villa, yazlık konusunda uzman- Çeşme Satılık Villa - Çeşme satılık daire - Çeşme evleri, profosyenel hizmet

JaponYalı Emlak - Gayrimenkul
Profesyonellerinin Danışmanlığı ile her türlü gayrimenkulü almak, satmak ya da kiralamak sizin için çok daha kolay olacak.

Etik ve etkin çalışmaları ile danışmanlarımız gayrimenkul / emlak alım ve satım standartlarında size maksimum memnuniyet sağlamak için çalışıyorlar...

JaponYalı EMLAK GAYRIMENKUL
Dünyasına Hoşgeldiniz !

HİZMETLER !
Birden JaponYalı Emlak İZMİR

Dünyada En Fazla Gayrimenkul Satışı Gerçekleştiren Birden JaponYalı Emlak sistemine bağlı bir Gayrimenkul Danışmanlığı şirketidir.

Birden JaponYalı Emlak, başta ofisinin bulunduğu NARLIDERE de gayrimenkul aracılığına yönelik kaliteli ve dürüst hizmet sunmakla beraber; müşteri profiline yakın çevresindeki HATAY, KARABAGLAR, UCYOL, BALÇOVA, GÜZELYALI, GUZELBAHCE, URLA, CESME ve KARŞIYAKA bölgelerinde uyabilecek diğer konut sahiplerine ve ilgili müşterilerine de aynı standartlarda servis götürmektir.

Birden JaponYalı Emlak, bölgeyi doğru anlamayı ve anlatmayı, gerek ev sahiplerine gerekse ilgili müşterilere sunulacak en asli görevlerinden biri olarak kabul etmektedir. Bu nedenle RE/MAX Energy bünyesinde çalışan tüm gayrimenkul danışmanları her türlü gayrimenkul ihtiyacınızı karşılamak için özel eğitimler almıştır.

Mal Sahipleri İle Çalışma Birden JaponYalı Emlak pazarlamasını üstlendiği gayrimenkulleri hızlı ve tam değerinde satar. Bu sonucu elde edebilmek için, gayrimenkul danışmanınız tarafından o mülke özel olarak hazırlanan ve bire bir uyulacağı taahhüt edilen bir pazarlama planı kullanması Birden JaponYalı Emlak diğerlerinden ayıran çok önemli bir uygulamadır. Bu pazarlama planına göre yapılan çalışmalar, geri dönüşler, alınan teklifler ve piyasadaki genel trend belirli dönemlerde mülk sahiplerine raporlanır ve toplantılarda karşılıklı olarak değerlendirilir.

Birden JaponYalı Emlak ile çalışan müşterilerin karşında her zaman bilgi alabileceği, alternatif pazarlama yöntemlerini tartışabileceği ve gerekirse hesap sorabileceği uzman bir gayrimenkul danışmanı bulunur.

Birden JaponYalı Emlak danışmanı, güçlü veritabanı ve geniş paylaşım ağı içinde, çok hızlı bir şekilde alıcılara ulaşabilir.

İçinde oturum devam eden mülklerin pazarlaması sırasında, önceden belirlenmiş günlerde, sadece gerçek & ciddi alıcılara gayrimenkul gezdirilerek verilen rahatsızlık en aza indirilir. Böylelikle RE/MAX Energy müşterileri değerli zamanını kendi işlerine ve ailesine ayırmaya fırsat bulurken; Birden JaponYalı Emlak danışmanı tüm gün her gün prensibiyle çalışır.

Alıcı ve Kiracı Adayları İle Çalışma Alıcı ve kiracı adayları Birden JaponYalı Emlak danışmanları tarafından öncelikle dinlenir ve yanlış mülkler gezdirilerek kendilerinin zamanını çalmamak adına ne tür bir yer aradıklarını tam olarak belirlenir. Bu görüşmeyi takiben en geç 2 gün içinde kendilerine geri dönüş yapılır ve uygun portföyler hakkında bilgi verilir. Gezdirilen yerlerdeki her türlü tapu belediye araştırmaları bizzat Birden Gayrimenkulun danışmanlarınca yapılır ve mutlaka sorunsuz bir işlem gerçekleştirilir.

Destek Hizmetler Konut veya ticari, her türlü gayrimenkulün pazarlanmasında tecrübeli olan Birden JaponYalı Emlak un ücretsiz ekspertiz hizmetinden yararlanılabilir. Ayrıca, değişen piyasa şartlarında gayrimenkullerdeki fiyat değişimleri, Birden JaponYalı Emlak uzmanlık bölgesindeki gayrimenkul arz-talep durumu ve yine tüm gayrimenkul hukuku konularında Birden JaponYalı Emlak den destek alınabilir.

Hizmet Bedeli Gayrimenkulün satılamaması durumunda Birden JaponYalı Emlak den alınmış olan hizmetler, yapılan reklam çalışmaları ve pazar analizi için mal sahipleri hiç bir ücret ödemezler.

Birden Gayrimenkul sadece ve sadece işlemi gerçekleştirirse bir hizmet bedeli hak etmekte olup, satışlarda alıcı ve satıcılardan, kiralamalarda ise sadece kiracılardan hizmet bedeli talep edilir.

Etik Kurallarımız »» Birden JaponYalı Emlak hiçbir zaman satış rakamının üzerine belirli bir rakam koyarak kendine haksız kazanç elde etmez. Birden JaponYalı Emlak 40 maddelik etik kurallarına sürekli & tam olarak uymayı taahhüt etmiş olup ofisteki işlemler her zaman şeffaftır ve alıcı ile satıcı mutlaka bir araya getirilir.
MORTGAGE
Mortgage ile ev mi almak istiyorsunuz? Peki mortgage hakkında herşeyi bildiğinize emin misiniz? Sizi bilgilendirecek ...
EMLAK SÖZLEŞMESİ
Satış işlemlerinin öncesi ve sonrası,kiracı ev sahibi emlakçı sözleşmeleri Ekspertiz raporları, tapu işlemleri için gerekli belgeler...
EMLAK HUKUKU
Tüm emlak ve emlak hukuku, Hukuk Bilgileri, Eşya Hukuku, Aile Hukuku, Türk Medeni Kanunu, Mal Paylaşımı, Kat mülkiyeti,Mirasın İntikali
EMLAK TALEP FORMU
Artık Emlaklarınızı Online Olarak Web Sitemize Ekleyebilirsiniz. ... Aradığınız kriterlerdeki gayrimenkulü Emlak Talep Formunu eksizsiz doldurarak ...
SORU-CEVAP
Müşteri memnuniyeti istek ve talepleri hakkında sıkça sorulan sorular JaponYalı Emlak bilgi bankasında...
MÜLK YÖNETİMİ
Mülk yönetimi alanındaki tecrübemiz, müşterilerine, tesislerinin en üst düzeyde yönetimini sağlamak üzere, ayrıntılı ve yoğun bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
HEDEFİMİZ
Derin bilgi birikimi ve ayrıcalıklı servis anlayışıyla JaponYalı Emlak daima beklentilerin de üzerinde hizmet sunmayı ilke edinmiştir.
FAYDALI BİLGİLER !
Emlak Alırken, Emlak satarken, Emlak Kiralanirken, Emlak Kira Kontratı, Emlak Tapu İşlemleri, Emlak Vergilendirilmesi, Emlak Terimler Sozlugu....,
 1 Numara Profesyonel Emlak

Bu işte bir terslik yok mu? Diyenler...

Sonuç odaklı hızlı çözümler
   " BİRDEN GAYRİMENKULDE "Birden Gayrimenkul 0 532 714 44 00 numaradan randevu aldiginizda
a- Alici ve Saticiya Gayrimenkulu satış noktasında nasil bir deger sunacagimizi...?
b- Size gercekten bilmediginiz birsey soyleyecegimizi...?
c- Yapamayacagim dediginiz seyleri yapacagimizi...?
d- Size zaman kazandiracagimizi....?
e- Musteri ve gayrimankul ile ilgili calismalarimizda Iyi bir analiz yapacagimizi
f- ve en onemlisi bu çalışmalarımızdan nasil HIZLI SONUCLAR aldigimizi

Gayrimenkul - Emlak İlanları İzmir Kiralık, Satılık, Villa, Dublex, Triplex, Müstakil Ev, Yalı Dairesi, Malikâne, Köşk
 Alsancak  Balçova  Bornova  Buca  Çesme ( 1 )  Didim
 Dikili  Foça  Gaziemir ( 1 )  Gümüldür  Güzelbahçe  Güzelyalı
 Hatay  Karaburun  Karşıyaka  Konak Merkez ( 2 )  Kuşadası  Menderes ( 1 )
 Mithatpaşa  Mordogan  Narlidere  Seferihisar  Üçkuyular  Urla

ANA SAYFAIÜMIT SEVINÇIHİZMETLERIHAKKIMIZDAIREFERANSLARIE - BÜLTENIİLETİŞİMIOFİS / DÜKKAN / İŞYERİ
ACİL SATILIKISATILIKLARIKİRALIKLARIDEVRENITAM LİSTE GÖSTERIARANAN EMLAK TALEPLERIONLINE CANLI DESTEK HATTI
MORTGAGEIEMLAK SÖZLEŞMESİIEMLAK HUKUKUIEMLAK TALEP FORMUISORU-CEVAPIMÜLK YÖNETİMİIHEDEFİMİZİ
FAYDALI BİLGİLERISON HABERLERIİZMİR ŞEHİR VE YAŞAM BÖLGE REHBERİIREKLAM VERIYASAL UYARI

SİTE HARİTASI JaponYalı Emlak - Gayrimenkul Emlak Yatırım Danışmanlığı
Mülk Yönetimi Alım Satım Kiralama ve Aracılık Hizmetleri


Copyright © 2011 - All Rights Reserved by umitsevinc.com
BİZİMLE ÇALIŞIR MISINIZ ?
Bookmark and Share Design by Ümit SEVİNÇ

SAHIBINDEN

www.umitsevinc.com JaponYalı Emlak